Specialūs pasiūlymai

Ritė Ryobi Slam 1000 - 4000

Nauja prekė

100,00 €

  • 1000
  • 2000
  • 3000
  • 4000

- +

Gamintojas Ryobi

Norite pasikonsultuoti? Susisiekite:

El. paštas (Geriausią variantą padės išsirinkti pats Algirdas Vilius!): info@apiezukle.lt
Administracija: +370 616 92332 (I-V 09:00-18:00)

 
Daugiau informacijos

Ritę Ryobi Slam 2000 testavome žvejodami ešerius Kauno mariose. Šį modelį pasirinkome dėl ypatingai mažo svorio, preciziškai reguliuojamo stabdžio ir nepriekaištingo darbo. Ši ritė puikiai dera prie spiningo GM Light Porgy R ir Symphonia. Be abejo džigaujant ešerius tenka naudoti labai kokybišką PE valą. Mes pasirinkome Unitika Shore Game PE X8 ir tokiu komplektu tikrai nenusivylėme. Teisingas įrankio pasirinkimas ir sukomplektavimas dažniausiai lemia kokybišką žūklę net ir pačiomis nedėkingiausiomis sąlygomis.

Kaip tik dėl šių priežasčių ritę Ryobi Slam rekomenduojame kiekvienam žvejui.

Ryobi - Japonijos kompanija, projektuojanti ir gaminanti aukštos kokybės rites. Ryobi Slam 1000 - 4000 metalinė ritė nebijo didelių apkrovų ir puikiai tinka žūklei srauniose upėse, ežeruose bei jūroje. 

2013m kompanija RYOBI išleido naują seriją ričių SLAM gaminamų iš kompozitinės medžiagos NCRT, kuri yra 20% lengvesnė ir 40% stipresnė nei standartinis grafitas. Optimaliai išnaudojant naujos medžiagos savybes, buvo suprojektuotas naujas ritės korpusas, pasižymintis dar didesniu tikslumu ir standumu. 

Medžiaga NCRT žymiai pagerino rotoriaus dinamiką, nes sumažino besisukančių dalių svorį. Dėl to ritė įgijo minimalų pasipriešinimą, besikeičiant sukimosi greičiui. 

Reikia paminėti ir naujos konstrukcijos būgnelį. Priekinis ritės bortelis turi ypatingą nuožulnų profilį, kuris apsaugo nuo kilpų numetimo žvejojant plonais ir minkštais pintais valais. 

Konstrukcijoje panaudota labai lengva ir stipri titano lydinio ašis , maksimaliai išlengvintas būgnelis, preciziškas stabdys, nauja lengva rankenėlė.

Ypač tvirta titano ašis 
Storas, aliumino lankelis 
Aliuminio- anglies būgnelis 
Rotoriaus apsisukimai: 5,0:1 
Guolių skaičius: 6BB 

19 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Neseniai peržiūrėti

Meniu