Specialūs pasiūlymai

Rinkinys Lorpio Kuoja

Nauja prekė

Rinkinio sudėtis: Magnetic Roach 2kg -2vnt.; Booster Caramel - 1vnt.; Kepiniai geltoni - 1vnt.

Smulkiau

Limited special offer

19,00 €

20,00 €

-5%

- +

Gamintojas Lorpio

Norite pasikonsultuoti? Susisiekite:

El. paštas (Geriausią variantą padės išsirinkti pats Algirdas Vilius!): info@apiezukle.lt
Administracija: +370 616 92332 (I-V 09:00-18:00)

 
Daugiau informacijos

Rinkinio sudėtis: Magnetic Roach 2kg -2vnt.; Booster Caramel - 1vnt.; Kepiniai geltoni - 1vnt.

"Lorpio" jaukus ir jų priedus sukūrė pasaulio vice-čempionas ir Europos čempionas Piotr Lorenc. Šie jaukai ir jų priedai idealiai tinka Lietuvos vandenų žuvims, nes buvo sukurti Lenkijos vandenims. Lenkijoje sąlygos taikios žuvies žūklei labai panašios į lietuviškas, todėl galime neabejoti, kad šie jaukai bei jų priedai veiks visur ir visada. "Lorpio" jaukų sudėtyje naudojami tik aukščiausios kokybės komponentai. Žvejų sportininkų teigimu "Lorpio" jaukai niekuo nenusileidžia net pripažintiems pasauliniams "Grandams".

"Lorpio" rinkinį kuojų jaukinimui mes sudarėme remdamiesi savo žūklių patirtimi:

Kaip pagrindinį komponentą panaudojome "Magnetic" serijos Roach birų jauką, supakuotą po 2kg (rekomenduojame 2 įpakavimus, nes kuojas reikia gausiai jaukinti), to turėtų užtekti vienai žūklei, jaukinant šėryklėle arba jauko rutuliais.

Tuo metu, kai vandens telkinių temperatūra labai aukšta 18-22C, verta jauko efektyvumą sustiprinti specialiu priedų, vadinamu "Booster Caramel". Jo reikėtų naudoti nuo 1/3 iki 1/2 buteliuko 2kg Magnetic Roach sauso jauko. Kuo aukštesnė vandens temperatūra, tuo daugiau šio priedo galima naudoti jauko paruošimui. 

Svarbu atminti, kad visi sausi priedai beriami į sausą jauko masę, o visi skysti priedai pilami ir išmaišomi vandenyje, skirtame jaukui drėkinti. Tokiu būdu visi jauko komponentai tolygiai įsigers aromatizatoriais bei kitais priedais. Labai svarbu jauko neperdrėkinti, todėl jauko masę reikėtų drėkinti etapais, palaukiant 10-15min. kol jauko masė įsisavins drėgmę ir jeigu reikia sudrėkinti papildomai.

Kepiniai beriami į jau sudrėkinto ir paruošto jauko masę, nes jie neturi prisigerti drėgmės. Kepinių paskirtis "sprogdinti" jauko rutulį ar šėryklėlės turinį ir kilti į paviršių. Teisingai paruošta jauko masė su kepiniais, dugne iššaukia "virimo" efektą, paskleisdama jauko detales ir kvapą visuose vandens sluoksniuose. Tai vilioja žuvis ir suaktyvina jų maitinimąsi. 

Daugiau informacijos apie jaukų paruošimą ir Lorpio jaukus rasite "Apie žūklę" laidose.

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Neseniai peržiūrėti

Meniu