Specialūs pasiūlymai

Rinkinys Lorpio Kuoja

Rinkinys Lorpio Kuoja

19,00 € 20,00 €
Rinkinys Lorpio Lynas

Rinkinys Lorpio Lynas

26,60 € 28,00 €
Rinkinys Lorpio Karosas

Rinkinys Lorpio Karosas

26,60 € 28,00 €
Rinkinys Lorpio Karšis

Rinkinys Lorpio Karšis

26,60 € 28,00 €
Rinkinys Lorpio Karpis

Rinkinys Lorpio Karpis

26,60 € 28,00 €

RINKINYS - KEITECH Mad Wag Mini 2,5''

RINKSVIESUSMW

Nauja prekė

Rinkinyje yra spalvos Nr. #011; #102; #207; #309; #320; #422;

Smulkiau

Limited special offer

30,60 €

34,00 €

-10%

- +

Gamintojas KEITECH

Norite pasikonsultuoti? Susisiekite:

El. paštas (Geriausią variantą padės išsirinkti pats Algirdas Vilius!): info@apiezukle.lt
Administracija: +370 616 92332 (I-V 09:00-18:00)

 
Daugiau informacijos

6 pakuotės po 12vnt.

"Keitech Mad Wag Mini 2,5'' gal būt labiausiai pavykęs ir sėkmingiausias ešerių žūklei skirtas "Keitech" kūrinys. Įvairius spalvinimo variantus mūsų komanda bandė tokiomis sąlygomis, kai ešeriai buvo labai pasyvūs ir bet kokį masalą jiems įsiūlyti buvo tikrai sunku. Dėl savo unikalios konstrukcijos (ilgos minkštos uodegėlės), net ir lėtai traukiamas masalas skleidžia virpesius, viliojančius pasyvią žuvį. Tai reiškia, kad tokį masalą galima pateikti labai subtiliai: volioti šiek tiek patempiant dugnu, ar, tiesiog, virpinti vietoje trumpais spiningo viršūnės judesiais. Neaktyvūs ešeriai nesiteikia vaikytis greitai judančio masalo, o tokį "guminuką"noriai ragauja, nors kartais tenka rasti tinkamą spalvinimą ir pravedimo būdą. Priklausomai nuo vandens skaidrumo ir apšvietimo sąlygų, dirba tai šviesūs, tai tamsūs spalvinimai, todėl eksperimentuojant spalvinimais, kiekvienoje žūklėje galima atrasti tos dienos masalą (kartais vienintelį), kai kitus žuvys gali visiškai ignoruoti. Šis, mūsų komandos išbandytas "guminukų" rinkinys yra sukomplektuotas taip, kad žvejui, norinčiam sužvejoti ešerį Kauno mariose, besirenkant masalus ilgai galvoti nereiktų. Rinkinyje dominuoja šviesios spalvos, todėl šis rinkinys labiausiai tinkamas tamsią dieną arba esant drumstam vandeniui. Ypatingai šie spalvinimai dirba kai plėšrūnai aktyvūs, kita vertus - kuomet žuvis neaktyvi ir išranki, šie spalvinimai gali išgelbėti net pačią beviltiškiausią žūklę. Mūsų testavimo metu puikiai pasirodė džigaujant.

"Keitech" masalai "Mad Wag Mini" yra labai minkšti, dėl to puikiai "dirba" vandenyje, bet (dėl tos pačios priežasties) turi nedidelį trūkumą- agresyvi žuvies ataka kartais masalą palieka be uodegėlės. 

Todėl šių "guminukų" žvejui reikėtų turėti bent po kelias pakuotes, nes spalvų įvairovė ir "Keitech" garantuojama kokybė tikrai neleis liūdėti žūklėje!

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Meniu