Specialūs pasiūlymai

Jūsų paslaugoms žūklės gidas Algirdas Vilius – profesionalus žvejas, TV laidos „Apie žūklę“ vedėjas

Galime pasiūlyti tokias žūklės galimybes vidaus vandenyse:

 1. Vienos dienos žvejybinė išvyka į Kauno marias, Elektrėnų marias, didžiuosius Dzūkijos ežerus (Daugų, Ilgio, Seirijo, Metelio, Dusios) bei daugelį mažesnių ežerų. Puikiai pažindami šiuos vandens telkinius, galime atverti neribotas žvejybos galimybes medžiojant spiningu plėšrūnus – lydekas, ešerius, starkius ar šamus, o dugnine ar plūdine – karpius, karšius, lynus kuojas ar karosus. Žūklei iš valties turime visas reikiamas priemones: valtis, katerius su visa reikiama įranga, varikliais, echolotais, navigacija, batimetriniais žemėlapiais ir t.t. Galime klientus aprūpinti įrankiais, masalais, dalinai apranga ir avalyne. Galime žvejoti didesnėmis grupėmis žiemą nuo ledo.

Žūklės su gidu metu intensyviai mokome žvejoti įvairiais būdais (priklausomai nuo žūklės pobūdžio), teikiame patarimus kur, kaip ir kada ieškoti žuvies, kaip elgtis užkibus trofėjiniam laimikiui ir dar daug įvairių naudingų patarimų žūklei, kurie neabejotinai praturtins Jūsų žvejybinių žinių bagažą.  

Žvejojant nuo kranto vienas gidas gali dirbti su trim žvejais (žiemą ant ledo žvejų skaičius neribojamas), žvejojant iš valties – su dviem. Didesnėms žvejų kompanijoms parūpinsime reikiamą gidų kiekį.

Vienos dienos žvejybinė išvyka trunka 8 valandas. Papildomas laikas apmokamas pagal atskirą susitarimą.

Vienos dienos žūklės su Algirdu Viliumi kaina 120 eurų. Žūklėje naudojant katerį RIB 450 su 50 AG + 8 AG varikliais  - plius 20 eurų katerio nuoma plius apmokėjimas už sunaudotą žūklėje kurą.  Jeigu gidui tenka važiuoti savo transportu toliau kaip 60 Km nuo bazės Alytuje, klientai turi apmokėti transporto išlaidas (kurą) į abu galus: 100 km/10 eurų.

Besaikis alkoholio vartojimas žūklėje netoleruojamas. Gidas turi teisę atsisakyti tęsti žūklę jeigu nusprendžia, kad klientai apsvaigę ir jis negali užtikrinti saugumo bei kokybiškos žūklės. Tokiu atveju sumokėti pinigai negrąžinami.

Klientams vėluojant atvykti sutartu laiku, pavėluotas laikas įskaičiuojamas į gido darbo laiką.

Vienos dienos žvejybinių išvykų variantai:

 • Spiningavimas iš valties Kauno mariose, Elektrėnų mariose, ežeruose, nuo kranto arba iš valties Nemuno ruože nuo Balbieriškio iki Merkinės. Žvejojamos žuvys – lydekos, starkiai, salačiai, ešeriai, šamai.

 • Plūdinėmis meškerėmis iš valties arba nuo kranto Kauno mariose, ežeruose. Žvejojamos žuvys: karšiai, karosai, lynai, kuojos.

 • Dugninėmis meškerėmis Kauno mariose, Nemune, ežeruose. Žvejojamos žuvys: Karšiai, karpiai, lynai, karosai, kuojos, ūsoriai (Nemune).

Gero oro ir beprotiško kibimo negarantuojame, tačiau siekiame tik geriausio žūklės rezultato. Didelį kiekį naudingų žvejiškų patarimų ir gerai praleistą laiką bei gerą nuotaiką garantuojame.

Žvejybos gidas Algirdas Vilius TV laidos „Apie žūklę“ vedėjas. Tel.+370 616 92332 info@apiezukle.lt 1. Menkių ir lašišų žūklė Baltijos jūroje

Galime pasiūlyti tokias dvi žūklės galimybes jūroje:

 • Vienos dienos išvyka į Klaipėdą menkių žvejoti.

 • Vienos dienos išvyka į Klaipėdą žvejoti lašišų velkiaujant.

 • Menkių žūklė Baltijoje.

Prie Lietuvos krantų Baltijos jūroje menkės aktyviai žvejoti pradedamos spalio pradžioje. Priklausomai nuo vandens jūroje temperatūros menkes galime rasti ir sistemingai žvejoti toli jūroje (iki 20 km nuo kranto) arba visai arti (4-6 km nuo kranto). Kuo šaltesnis vanduo, tuo arčiau kranto ir mažesniuose gyliuose kimba menkės.  TV laidos „Apie žūklę“ vedėjas ir žvejų gidas Algirdas Vilius Baltijos jūroje sistemingai žvejoja jau 17 metų, todėl gerai žino kur surasti ir kaip sužvejoti menkę. Be to, šią užduotį palengvina specialiai jūrai paruoštas kateris RIB 450: du varikliai 50 AG ir 8 AG, echolotas Lowrance elite 9Ti su navigacija ir batimetrija, jūrinė racija ir kitos naudingos smulkmenos. Vienu metu kateryje gali žvejoti du žvejai ir gidas. Didesnėms grupėms parūpinsime reikiamą kiekį gidų. Galime klientams išnuomoti įrankius, masalus, reikmenis, dalinai rūbus.

Mūsų bazė yra Alytuje, todėl galime nuvežti į Klaipėdą klientus iš aplinkinių bei pakeliui esančių miestų (Vilniaus, Kauno, Raseinių, Kėdainių ir kitų). Galime suorganizuoti nakvynę prieš žūklę ir po žūklės 10 km nuo Klaipėdos Karklėje (10 eurų/para vienam žmogui, kaimo turizmo sodyba).  

Į žūklę išplaukiame iš Klaipėdos uosto anksti ryte, grįžtame vakare. Didžiausi mūsų „priešai“ – stiprus vėjas ir bangavimas bei rūkas jūroje. Prieš išvykdami iš bazės Alytuje, stebime orų prognozę bei situaciją jūroje ir tik tuomet pajudame Klaipėdos link, siekdami išvengti bereikalingų savo ir klientų išlaidų. Esant pavojingoms oro sąlygoms žūklė atidedama. Kiekvienas žvejas, išplaukdamas į jūrą privalo su savimi turėti galiojantį asmens dokumentą (pasą arba kortelę) bei žvejo bilietą.

Besaikis alkoholio vartojimas žūklėje netoleruojamas. Gidas turi teisę atsisakyti tęsti žūklę jeigu nusprendžia, kad klientai apsvaigę ir jis negali užtikrinti saugumo bei kokybiškos žūklės. Tokiu atveju sumokėti pinigai negrąžinami.

Klientams vėluojant atvykti sutartu laiku, pavėluotas laikas įskaičiuojamas į gido darbo laiką.

Gero oro ir beprotiško kibimo negarantuojame, tačiau siekiame tik geriausio žūklės rezultato. Didelį kiekį naudingų žvejiškų patarimų ir gerai praleistą laiką bei gerą nuotaiką garantuojame.

Vienos dienos menkių bei lašišų žūklės Baltijos jūroje su Algirdu Viliumi kaina 150 eurų. Žūklėje naudojant katerį RIB 450 su 50 AG + 8 AG varikliais  - plius apmokėjimas už sunaudotą žūklėje kurą.  Paimant klientus iš jų miesto, 100 km iki Klaipėdos ir atgal kaina 10 eurų.

 • Lašišų žūklės velkiaujant Baltijos jūroje sezonas prasideda lapkričio viduryje ir baigiasi gegužės pradžioje.  Žvejams jokių įrankių ar masalų turėti su savimi nereikia – visą įrangą bei masalus turi gidas. Dažniausiai žūklė vyksta toli jūroje – 15-20 km nuo kranto, todėl reikia nusiteikti rimtai žūklei. Nepamirškite šiltai apsirengti rūbais, maksimaliai apsaugančiais nuo lietaus, avalynė neperšlampanti, šilta. Lašišą sužvejoti sunkiau nei menkę, tačiau emocijų kiekis nepalyginamai didesnis – rekomenduojame išbandyti.

Visos kitos sąlygos tokios pačios kaip menkių žūklei .

Žvejybos gidas Algirdas Vilius TV laidos „Apie žūklę“ vedėjas. Tel.+370 616 92332 info@apiezukle.lt

Jūsų paslaugoms žūklės gidas Darius Jasionis

RENKAMOS NAUJOS GRUPĖS ,SEZONAS NUO SPALIO MĖNESIO!

 1. Palijų, upėtakių žvejyba vakarinėje Norvegijos dalyje nuostabaus Bergeno miesto apylinkėse. Didelių upėtakių ir rekordinių palijų žvejyba netoli Bergeno miesto esančiame gėlo vandens ežere padovanos neišdildomą,nepamirštamą įspūdį. Gamtovaizdis, esanti aplinka,atmosfera suteiks didelį pliūpsnį adrenalino.Laikas tame krašte sustojęs.

  1. Dienotvarkė:

   1. Išvykimas - penktadienį, grįžimas-pirmadienį.

   2. Žvejyba- šeštadienį, sekmadienį, dalinai pirmadienį.

   3. Penktadienį susitikimas oro uoste ,skrydis apie 2 valandas.Skrydžių laikas gali keistis todėl derinamas. Bergene nuvykimas iki gyv. vietos iš oro uosto trunka apie 30 min. Įsikūrimas,vakarojimas,poilsis.

   4. Šeštadienį kėlimasis ryte ,pusryčiai .Nuvykimas į žūklės vietą trunka apie 1 valandą.Po žvejybos grįžimas į bazę, apsipirkimas parduotuvėje ,vakarienė ,poilsis.

   5. Sekmadienio dienotvarkė tokia pati kaip ir šeštadienį.

   6. Pirmadienį atsikėlus pusryčiai ir, pagal susitarimą, arba žūklė arba poilsis,ruošimasis skrydžiui.Skrydis atgal trunka apie 2 valandas .Skrydžių laikas gali keistis todėl derinamas.

  2. Su savimi turėti:

   1. Pasą arba kortelę,telefoną,skrydžio bilietus,higienos priemones,kasdieninių drabužių, rankšluostį, žvejybinę aprangą , žv. batus ,kepurę,pirštines,maisto.Patartina turėti bent 1000 Norvegijos kronų.Būtina turėti 2 pakelius musės lervų kiekvienam asmeniui.Deeper.1-2 vnt. voblerių 5-8cm,ryškesnių spalvų ,nėrimo gylis 1-1,5-2 m.

  3. Gyvenimo sąlygos:

   1. Patalpos skirtos trumpalaikiam apgyvendinimui.Dušas, tualetas, virtuvėlė, miegojimo vietos.

  4. Oro sąlygos:

   1. Dažniausiai oro temperatūra būna +2- +10C,vėjas 1-4m/s ,saulėta,lietus,dažni pokyčiai.

  5. Žvejyba:

   1. Žūklė vyksta 25-45 metrų gylyje.Masalui naudojama blizgutė su šviestuku ant kabliuko kabinamos musės lervos.Vobleriai.Deja gero oro užsakyti neįmanoma ir žuvis ne šernas-nepririši.

  6. Kaina:

   1. Grupę sudaro 4 asmenys.Vienam asmeniui 450-650 eurų

  7. Į kainą įskaičiuota:

   1. Bilietai,mažas orlaivio bagažas 10kg.,didelis bagažas 23kg.,kuras,žvejybos licenzija,valčių nuoma,gido paslaugos ,žvejybos įrankių nuoma,apgyvendinimas,aplinkinių vietovių supažindinimas,pasakojimai apie Norvegiją.Sugautą laimikį galima skraidinti šaldytą kiek telpa bagaže.

  8. Alkoholis:

   1. Patartina vartoti saikingai ,nes žūklės laikas ribotas , prisiminti norėsis. Girtauti geriau namuose – pigiau kainuoja.

 2. Norite gerai praleisti laiką gamtoje, pailsėti žvejyboje?! Spiningavimo sezonas įsibėgėja ,plėšrūnai jau nemiega – dabar pats metas leistis medžioti lydekų, starkių, didelių ešerių. Kauno marios, Elektrėnų marios, Daugų, Ilgio, kiti didieji Dzūkijos ežerai ir daugelis mažesniųjų ežerų, tai vandens telkiniai kuriuos puikiai pažįstame bei galime savo patirties dėka Jūsų žūklei skirtą dieną paversti puikių žvejiškų emocijų kalnu.

  Esu Jūsų paslaugoms. Siūlau pasiplaukiojimą puikiu komandos draugu „Rapolu“ (mano nedidelis bet pakankamai komfortiškas kateris) ,gerą laiką ant vandens,neužmirštamą žvejybą.Patarimu negailiu, pamokau nemokančius, galiu suteikti žūklės įrankius bei masalus.

  Vienos dienos žūklės(8 valandos) kaina vienam asmeniui 50eu.Į valtį galiu paimti daugiausiai 2 žvejus. Didesnei žvejų kompanijai galime rekomenduoti papildomą dar vieną ar kelis gidus.

   Besaikis alkoholio vartojimas mūsų žūklėse netoleruojamas.

Gera nuotaika garantuota ! Nei žvyno nei uodegos !

Darius +37061000796


Neseniai peržiūrėti

Nėra prekių

Meniu